O nás

Značka Miss Orchestra vznikla v roku 2017 v nadväznosti na takmer 30-ročnú tradíciu v odevníctve. V začiatkoch tvorby tejto značky boli sukne, ktoré sú všeobecne považované za klasický a typicky ženský prvok. Neskôr sme kolekcie rozšírili o originálne sukňové variácie v podobe sukňových nohavíc a šatových sukieň. V súčasnosti je Miss ORCHESTRA dámska módna značka s kompletnou ponukou oblečenia a doplnkov. Za týmto projektom je kreatívna tvorba, nadšenie a tvrdá práca, ale predovšetkým poctivé krajčírske remeslo. Hlavnou snahou je prinášať kvalitnú a dostupnú dennú módu.

Keďže tvoríme dámsku konfekciu, sú to práve potreby a rôznorodosť žien, ktoré nás inšpirujú pri návrhu každého modelu. Náš koncept spočíva v tvorbe modelov na základe potrieb a rôznorodosti žien. Toto všetko v súlade s použitím kvalitných materiálov,  v rozličných farebných prevedeniach a vzoroch.

Okrem samotnej kvality materiálov dbáme na detailné vypracovanie našich produktov. Snažíme sa, aby boli modely funkčné, pohodlné a jednoducho kombinovateľné. Cieľom je, aby boli všetky modely nositeľné a aby sa k nim ženy s obľubou vracali. Výsledkom má byť dobrý pocit, a to, aby sa žena cítila komfortne, originálne a s vedomím, že nosí kvalitný kúsok.

20181023_miss_orchestra_portrety_WEB005

Tak ako naše zákazníčky aj my sme ženy s osobitým štýlom a v rôznom veku. Našu rôznorodosť však vnímame ako devízu. Každá z nás vkladá do návrhov a tvorby modelov svoj vkus a osobitosť, a tak vznikajú klasické, nadčasové, minimalistické, ale aj veľmi originálne a zaujímavé kúsky.

Za samotnou výrobou modelov stojí zohratý kolektív šikovných žien, hodiny ručnej práce a tradícia poctivého krajčírskeho remesla.

Anna - Missorchestra
Anina je profesionál „od fachu“ s potrebnými a najmä dlho
Diana - Missorchestra