|
|
SAKÁ

Do novej kolekcie jeseň/zima 2018-19 sme sa rozhodli zaradiť nadčasové blejzre zo zamatu v klasických a pre odvážnejšie a extravagantejšie typy žien aj vo výrazných farbách. Pri tvorbe týchto modelov sme kládli dôraz najmä na fukčnosť a minimalizmus. Pre zamat sme sa rozhodli, pretože je to prírodný materiál vyrobený zo 100% bavlny, ktorý je klasický a nadčasový, no v súčasnosti zároveň veľmi trendy aj v dennej móde. Čo sa týka strihu, blejzre sú zámerne bez goliera, gombíkov, či iných aplikácií, a to práve z dôvodu, aby sa tento model stal univerzálnym kúskom vo vašom šatníku. Nechávame na voľbe a fantázii každej ženy, aký doplnok si zvolí (šatka, šál, kožušinový golier, atď.) a do akého štýlu blejzer posunie.

Ďalší model, ktorý sme do tejto kolekcie zaradili sú nesmrteľné saká v štýle Coco Chanel, ktoré sú taktiež dostupné v niekoľkých farbách. Saká si je možné zakúpiť samostatne, ale aj ako kostým s nohavicami a sukňami, ktoré sme navrhli v niekoľkých strihoch, pre rôzne typy postáv.

Poslednou líniou v kategórii blejzov sú pohodlné a funkčné casual modely určené na bežný deň, či už do práce alebo na voľný čas. Tieto kúsky sú z komfortných, funkčných, easy-care materiálov v neutrálnych farbách, ktoré sme ale doplnili o zaujímavé a originálne 3D aplikácie.

Zobrazených 1–16 z 19 výsledkov.